Apie studiją

SANDRA DRODVILAITĖ:

mokyklos įkūrėja, baleto mokytoja

tai kas lengva… kas trapu… tai kas reikalauja daug darbo ir energijos… tai kas lyg pienės pūkas sklando nesiekdamas žemės kojomis – tai mano gyvenimo prasmė. Muzika ir šokis susipina į visumą sukurdami tobulą harmoniją – baleto meną. Dabar noriu pasidalinti tuo su visais, norinčiais pasinerti į stebuklingą baleto pasaulį. Esu SS baletas studijos įkūrėja ir vadovė, mokytoja Sandra Drodvilaitė. 1994 m. baigiau Kauno centro sporto mokykloje meninę gimnastiką.
1993 – 2000 m. šokau Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto studijoje ( vad. baletmeisterė Irena Ribačiauskaitė).
2009 m. baigiau studijas Lietuvos sporto universitete (Lietuvos kūno kultūros akademija).
Nuo 2000 m. esu Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistė, koncertinių, konkursinių šokio numerių choreografė.

Nuo 2013m. N. Juškos baleto mokyklos baleto ir gimnastikos mokytoja. Keliu kvalifikaciją baleto mokymo metodikos kursų ir seminarų metu.

Šoku repertuaro spektaklių choreografiniuose numeriuose, solo partijas balete, koncertuose, operetėse ir miuzikluose.

Esu televizijos renginių, šokio projektų dalyvė, o taip pat ir meninių projektų fotografijų modelis. Įvairių šokio konkursų vertintoja.

 Su mokiniais pasiekėme aukštus laimėjimus Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose Austrijoje (2018m.), Italijoje (2019 m.) Rumunijoje (2019) ir  Austrijoje (2020).

NERINGA ČESAITYTĖ

baleto mokytoja

 

1993-08-04 gimusi Neringa Česaitytė nuo 2004m mokėsi Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje, baleto skyriuje. Jau besimokydama pradėjo kurti solinius vaidmenis mokyklos baleto spektakliuose: Vendi- V. Brazdylio “Piteris Penas”, Jurga -V. Brazdylio “Baltaragio malūnas”, Kopelija – V.Brazdylio “Kopelija”. Baigusi mokyklą, su padėka už mokyklos vardo garsinimą, bei puikų specialybės mokymąsi, buvo pakviesta prisijungti prie Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro, baleto trupės. Pastebėjus jos aistrą šokiui, talentą ir norą tobulėti ji buvo pakelta į solistės poziciją. Šokdama LNOBT 2013-2019m Neringa šoko visuose baleto pastatymuose. Taip pat sukūrė daug pagrindinių vaidmenų, už kuriuos buvo giriama šokio kritikų. Keletas iš jų: Pas de deux balete “Žizel” Snieguolė balete “Snieguolė” Mažoji gulbė balete „Gulbių ežeras“ Amūras balete “Don Kichotas” Ridikutė balete “Čipolinas” Eglė balete “Eglė žalčių karalienė” Džiuljeta balete “Romeo ir Džiuljeta” 2018m. Buvo apdovanota Baleto Vilties apdovanojimu už tobulėjimą bei sukurtus vaidmenis. 2015-2019m. Mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje šokio bei šokio pedagogikos bakalauro studijose. Ir nuo baigimo užsiima pedagogine veikla mokydama vaikus bei suaugusius klasikinio šokio meno. 

 
 

Būna, taip surakina nugarą, kad net baisiausiame košmare nesusapnuosi, jog su tokiu veriančiu skausmu dar galėtum lipti į sceną… O reikia – ir lipi. Ne tik lipi – šoki, skraidai.

Harmonija, kūno, minčių ir dvasinių dalykų pusiausvyra, manau, ir yra tikroji moters grožio paslaptis.