Apie studiją

SANDRA DRODVILAITĖ:

mokyklos įkūrėja, baleto mokytoja

tai kas lengva… kas trapu… tai kas reikalauja daug darbo ir energijos… tai kas lyg pienės pūkas sklando nesiekdamas žemės kojomis – tai mano gyvenimo prasmė. Muzika ir šokis susipina į visumą sukurdami tobulą harmoniją – baleto meną. Dabar noriu pasidalinti tuo su visais, norinčiais pasinerti į stebuklingą baleto pasaulį. Esu SS baletas studijos įkūrėja ir vadovė, mokytoja Sandra Drodvilaitė. 1994 m. baigiau Kauno centro sporto mokykloje meninę gimnastiką.
1993 – 2000 m. šokau Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto studijoje ( vad. baletmeisterė Irena Ribačiauskaitė).
2009 m. baigiau studijas Lietuvos sporto universitete (Lietuvos kūno kultūros akademija).
Nuo 2000 m. esu Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistė, koncertinių, konkursinių šokio numerių choreografė.

Nuo 2013m. N. Juškos baleto mokyklos baleto ir gimnastikos mokytoja. Keliu kvalifikaciją baleto mokymo metodikos kursų ir seminarų metu.

Šoku repertuaro spektaklių choreografiniuose numeriuose, solo partijas balete, koncertuose, operetėse ir miuzikluose.

Esu televizijos renginių, šokio projektų dalyvė, o taip pat ir meninių projektų fotografijų modelis. Įvairių šokio konkursų vertintoja.

 Su mokiniais pasiekėme aukštus laimėjimus Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose Austrijoje (2018m.), Italijoje (2019 m.) Rumunijoje (2019) ir  Austrijoje (2020).
 
 

RIMA PANUŠKYTĖ:

baleto mokytoja
 

Kartais atrodo, kad sklendi švelniuose muzikos garsuose, neliesdama kojomis žemės. Muzika suteikia ypatingą lengvumą, šokis suteikia skrydžio pojūtį, nukelia ten – kur patenka tik paukščiai. Baletas man – tai ne šokis, tai gyvenimas. Gyvenimas – kurį gyvenu jau daugiau nei 15 metų. Esu baleto mokytoja Rima Panuškytė. Baigusi Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto studiją, nuo 2002 metų tapau šio teatro baleto šokėja. Sunku suskaičiuoti daugybes koncertų bei televizijos projektų, kuriuose dalyvavau pati ir kuriuose dalyvavo mano mokinės. Kviečiu prisijungti visus neabejingus baletui – nuo pačių mažiausių iki suaugusiųjų atvykti į SS Baletas baleto studiją ir kartu keliauti baleto meno takais.

 

Būna, taip surakina nugarą, kad net baisiausiame košmare nesusapnuosi, jog su tokiu veriančiu skausmu dar galėtum lipti į sceną… O reikia – ir lipi. Ne tik lipi – šoki, skraidai.

Harmonija, kūno, minčių ir dvasinių dalykų pusiausvyra, manau, ir yra tikroji moters grožio paslaptis.